| bombonica22 a întrebat:

Gelurile de dus de la avon sunt bune? sau produsele etc. masti de fata? cele de la naturals sau skin so soft? multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Folosesc de 9 ani produsele. Da sunt bune.am o gramada de la skin so soft, naturals, planet spa si senses(geluri de dus) au si un miros f frumos:X
Le recomand

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu îți recomand nimic de la Avon.
Încearcă de Federico Mahora, acolo geluri de duș, parfumuri, cosmetice!
Pa, pa.

| annna a răspuns:

Sunt bunicele...happy

| NimeniCelebru a răspuns:

Sunt bunicele.
Eu am si nu am patit nimic de la ele.
Nu tot trebuie sa fie de firma.
Pupici dulci, dulci:*:*
Pa, pa

| Shine a răspuns:

Dupa parerea mea, produsele de la Avon nu sunt bune deloc! Fardurile mai merg, dar nu ti le recomand. Mai bine iti iei de la Sephora. Sunt mai scumpe, dar cand vine vorba de corpul nostru merita si ultimul banutlaughing:*!

| best13maddy a răspuns:

Eu sunt fosta reprezentanta la avon iar gelurile de dus sunt chiar foarte bune; mastile de fat sunt bunicele dar nu intodeauna si cremele de corp sunt chiar foarte bune. Unele produse de la avon sunt excelente iar altele porcarii, acum depinde, de exemplu in revista exista un parfum JFM care miroase extraordinar de bine si persista si mai exista parfumul Little Black Dress care miroase bine dar nu persista absolut deloc de si este la acelasi pret cu JFM -ul. Oricum, sper ca ti-am fost de folos.

| TigancaTha a răspuns:

Eu sunt reprezentanta la avon
Sunt bune gelurile de dus nu pot sa spun ca nu
Dar, mai bune sunt Dove sau Nivea.
Da si acelea sunt bune
De la avon pe mine m-a impresionat produsele de machiaj chiar sunt bune
Si produsele de la PlanetSpa sunt deosebite
Sunt ele mai scumpe dar merita:*

| silvi_5000 a răspuns:

Da sunt super si eu folosesc cel mai mult sprei de corp