| any_3631 a întrebat:

Sunt bune produsele de la avon naturals?

12 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Mie imi plac!+ ca sunt ieftine! ia priveste :
http://www.avon-shop.ro/brosura-avon/naturals-m-9.html

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove struckFoarte bunebig grin Eu sunt foarte multumita de elebig grin

| Mina a răspuns:

Mie mi-au placut. Cremele de fata sunt usoare, le foloseam mai mult seara. Ziua nu le foloseam, pentru ca nu au factor de protectie solara. Gelurile de curatare pentru ten sunt destul de bune. Lotiunile de corp imi plac si miros bine, iti vine sa le mananci. Am mai avut balsam de par de la Avon Naturals, mi-a placut.
Raportul calitate/pret este ok!winking

| Mina a răspuns:

Inca ceva. Cele mai bune produse de la Avon mi s-au parut cele din gama Planet Spa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt obisnuita cu cele de la Oriflame, dar din auzite sunt destul de bune.

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Foarte bune
si eu sunt reprezentant avon si ti le recomand cu incredere
:*

| :X pinky love you :X a răspuns:

Sincr.folosesc cu incredere. Pentru mine sda dar depinde si de om sunt unele persoane care folosesc si nu leau cazut bine intelegi u

| dana_7218 a răspuns:

Or fi ele bune, dar cred ca sunt altele si mai bune, sa nu ne lasam pacaliti de reclame, iar distribuitorii fac orice ca sa-ti bage un produs pe gat, asa faceam si eu, ca sunt f bune, ca le-am incercat... pacaleli ca sa cumpere lumea, acum insa imi cumpar creme si tot ce tine de igiena corpului din farmacii, eu zic ca sunt mult mai bune

| andreeaw a răspuns:

DA. cremele intotdeauna depind de ten. ma inteleg ff bine cu sampon si balsam cu migdale. mi-am cumparat gel dus si lotiune corp cu blueberry...sunt ff multumita de ele...

| Ioana :x a răspuns:

Am multe produse de la avon naturals si sunt multumita am crema de fata. lotiune de corp demachiant etc. calitatea este buna pretul la fel deci. sunt bune

Pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot folosesti produse Avon, de ce nu esti chiar tu Reprezentant Avon?
Ti-ar placea sa-ti primesti produsele preferate direct la tine acasa, oriunde in tara, in 2 zile? Nu esti conditionata de nimic, nu platesti nicio taxa de inscriere/retragere. Practic…ai doar de castigat!
Cum ar fi sa mai ai si reducere la propria comanda? Si o data la 3 saptamani sa primesti cate un cadou din partea Avon?
Daca vrei sa-ti dezvolti afacerea, sa fie cu adevarat un job part-part-time, sunt sigura ca ai prieteni, colegi, fosti colegi, vecini, rude, cunostinte care folosesc produse Avon. Asa este sau locuiesti cumva pe o insula pustie?
Vrei sa-ti cumperi produse Avon si sa nu dai nici un ban pe ele si in plus, sa-ti mai ramana si banuti in buzunar? Ai discount pe comanda ta de la 15% pana la 30%. Vrei sa fii sigura ca mereu vei primi cadouri in colet?
Trebuie doar sa iti doresti! Daca esti o fire sociabila, comunicativa si serioasa, nu mai ai de ce sa stai pe ganduri.
Vei depune minimum de efort si vei obtine maximum de satisfactie. Este o activitate care te va ajuta pe viitor nu doar din punct de vedere al CV-ului, ci si ca dezvoltare personala. Merita sa incerci pentru ca nu te costa!
Ce zici? Nu ai ce pierde, merita sa incerci, caci ai doar de castigat.

Daca vrei sa incerci si tu, daca ai anumite nelamuriri si ai nevoie de sfaturi si de pregatire, da`mi add d3lia. avon si`ti voi raspunde la intrebari. Sunt multe chestii de discutat, pe care e posibil sa nu le stii. Pentru a le afla, nu ezita sa ma contactezi!
Pupici!:*

| alinalacramioara a răspuns:

Excelente.mai ales cremele de fata si mastile exfoliante.pentru mai multe detalii ma gasesti la aly_yna90@yahoo.com