| Rmnk97 a întrebat:

Genele false, pe sir, dintre acelea obisnuite care se gasesc la tonete (pret intre 3-7lei) afecteaza genele naturale? Adica lipiciul acela afecteaza genele?

Răspuns Câştigător
| glamqueen a răspuns:

Gene false banda NU afecteaza genele naturale, daca ele sunt de buna calitate si din par natural sterilizat 100%! Daca iti cumperi gene din plastic la 7 lei o sa ai probleme! Adezivul Duo este cel mai bun adeziv pentru gene false si nu afecteaza decat daca iti intra in ochi, ceea ce este putin probabil si tine de indemanarea ta! http://www.youtube.com/GeneFalse - trebuie sa inveti sa ti le montezi, fii atenta la toate informatiile!

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Da, firesc ca afecteaza genele. Lipiciul este nociv. Nu iti recomand. Mai bine strange bani si cumpara un rimel de buna calitate.