| Rmnk97 a întrebat:

Please, HELP ME! Cine a mai folosit gene false? Cum se pun? Face rau la genele naturale? Lipiciul de acolo macina genele, ramane printre gene sau ceva de genul acesta?

1 răspuns:
| KDily a răspuns:

A folosit o prietena de-a mea. nu ramane nimic printre gene dar asta depinde doar ce fel de gene sunt...prietena mea si-a comandat dintr-o revista si chiar nu i-a ramas nimic pe gene.genele false trebuie puse cu lipiciul care exista deja pe ele pe radacinile genelor talebig grinbig grin eu nu mi-am pus niciodata pentru ca ale mele sunt deja lungi... sper ca te-am ajutat:*:*>big grin