| malinaa977 a întrebat:

Heei fetelor,cum as putea scapa de "aripioarele " de pe solduri si de celulita cat mai repede, ca vreau sa merg de 1 mai la piscina cu niste prieteni...Dau funda ♥♥

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

1 mai e in 3 zile. nu ai ce sa faci intr-un timp asa de scurt! dieta + sport + masaj anticelulitic

| Ruxandra15 a răspuns:

Niciodata nu v-am inteles. Frate daca voi aveti acele aripiaore pe solduri si celulita de ce va chinuiti sa le da-ti jos pentru 1 mai. Zici ca am nimerit la nebuni nu la Romani. Stai frate calma ca nu o sa se uite nimeni daca ai 100 de kg sau 50. Daca tu te simti bine in pielea ta dai D***a pe restul. Asa faceam si eu pana mi-am dat seama ca nu conteaza ce frate daca am 60 de kg e problema mea ce fac, e viata mea daca eu vreau sa traiesc numai cu animale asta o sa fac si poate ca nu suport oameni multi zic ca sunt nebuna asa si? Probleme? Mai bine cu animalele decat cu oamenii(Romanii) eu nu vad vreo diferenta intre noi si animale. Romania e inca in preistoric din pacate.

| capricc a răspuns:

Uite un program destul de apreciat de 20 de minute http://fucsia.ro/......de-minute/ cat pentru celulita masaj zilnic si atentie la dieta

| Uza a răspuns:

Crezi ca se poate scapa de aceste lucruri in 4 zile? nu, din cate stiu eu, in cateva saptamani poti scapa de acele "aripioare" si celulita prin multa miscare, si cremele cred ca ajuta la ceva(nu am incercat), o alimentatie cat mai echilibrata.

| HinataYuno a răspuns:

Dieta+sport+niste pastile(dar mai toate isi fac efectul doar alaturi de primele doua) + creme anti-celulita, dar in trei zile, nu ai cum.Eu de cand ma chinui cu ea, bine nu am fost ''serioasa'', dar trebuie sa muncest ca sa ai rezultate.