| bombonika1799 a întrebat:

Hei,am nevoie de ajutor urgent! de curand m-a pensat o fata si mi-a intrat putin in spranceana stanga(acum este super subtire plus ca ea este si mai rara in fire) ce sa fac sa nu se mai observe si cum sa fac sa imi creasca la loc mai repede pentru ca vreau sa le dau o forma nonu!

5 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Pana iti creste poti s-o retusezi cu un creion sau un fard de sprancene.

| qMiruq a răspuns:

Eu zic puţin creion pe sprâncene, unica soluţie sau dacă nu, fă-ţi-o şi pe cealaltă la fel de subţire thinking Baftă :*!

| dodo222 a răspuns:

Poti folosi ulei de ricin si creion de sprancene

| xAliya a răspuns:

Te dai in fiecare seara cu ajutorul unui betisor de urechii cu ulei de ricin si in timp creste la loc(minim 2 saptamani). Intre timp poti folosi cu o pensula unghiulara putin fard pentru a acoperi golul.

| Nanee2 a răspuns:

Dati cu creion