| tzutzcCool a întrebat:

Hei! Am o intrebare pentru fete! Care stie de unde pot sa iau si eu inele si lantisoare ieftine In Iasi... (bun, acum sper ca baietii nu mai citesc) Care stie care ii mai bun: OB sau Always? big grin laughing Astept raspuns clar

Răspuns Câştigător
| ImMoW9 a răspuns:

IonutAxinte : "is mai populate?" nu merge.
Deci cu toate ca sunt baiat sunt informat pot spune happy >. Acum depinde de cati ani ai si daca esti inca fata mare. Cu OB-ul este periculos daca esti inca fata mare happy Am avut o prietena care la mare a fost pe stop si ca sa inoate si-a inserat un OB dupa care a inceput sa sangereze rau de tot. si nu din pricina menstruatiei. Asa ca te rog sa te mai gandesti odata.

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Din greseala am intrat sa mor eu big grin

| Dana211 a răspuns:

OB-urle sunt mai igienice dar pot provoca si o gramada de probleme de sanatate. Totodata sunt mai ok pentru nu se pot vedea si daca sunt schimbate la timp sansele ca sa te patezi sunt aproape nule

| IonutAxi a răspuns:

Cred ca always laughing is mai populate happy rolling on the floor

| andreisoci a răspuns:

laughing)nici n-am cititlaughing)