| Lady a întrebat:

happy
Am o intrebare.

Unde pot face copii la chei in Iasi?
astept un raspuns.
multumesc.happy

10 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Copii poti face la maternitate, la chei poti sa faci dubluri, nu te superi sper, Sarbatori fericite!

| ionica56 a răspuns:

Ai putea face in nicolina in statie [podul nicolina] langa cug. unde sunt tonetele este langa flori de facut chei. nu-i scump. floare_nemuritoare16 sa iti explic mai bine.

| Adi88 a răspuns:

Bună, vreau sa-mi fac cât mai mulți prieteni din Iași, ma poate ajuta careva?

| Lady explică:

Da` n`am fost unde mi-ai sp tu tongue

| CeInteleptul a răspuns:

Da frate m-ati lamurit de numa.
o adresa un numar de telefon.
pret?

| Lady explică (pentru CeInteleptul):

Eu atunci am facut in Podu` ros, printr`un complex de magazine, nu mai stiu cat am dat.
Mai gasesti in statia de tramvai in Tg.Cucu.
Stiu ca mai vazusem undeva, cand o sa`mi amintesc o sa postez aici.

| Madalina_Lupusoru_1989 a răspuns (pentru Lady):

Unde m ai exact in pod ros? multumesc!

| AdeLyna36 a răspuns:

Langa Corpul A al Universitatii "Cuza", pe drumul spre cantina studentilor, vine zilnic cineva care face copii la chei. Are program de la 9 sau 10 dimineata. Mai este un magazin pe Cuza Voda, vizavi de magazinul "Familia".

| biank17 a răspuns:

Hai ca tot eu te'am ajutat tonguedeci fundabatting eyelashes

| Pânzaru_Claudia_1988 a răspuns:

Multiplicari chei am gasit in parcare la kaufland pacurari Iasi chiar pe dreapta cum intri, dar cam scump mi s-a parut:11 lei..bine ca traiesc in Romania si stiu la ce sa ma astept.