| Grigo77 a întrebat:

Hei! Am o problema mare!
Ma îmbrac cu haine adecvate pentru scoala,iar celalalte fete din clasa,care se imbraca colorat si de stada, dar de mine ca la îmbrac hidos! Părinții nu ma lasa sa ma îmbrac in haine colorate la scoala (doar alb si negru)
Deci ce ma fac?
Nu le pot suporta!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Wtf laughing Cati ani ai? Nu cred sa te oblige sa porti doar anumite culori, ce e in neregula cu ei? Inteleg decenta gen fara picioare, umeri etc dar sa-ti IMPUNA CULORI? Vorbeste cu psihologul scolii si explica-i, poate se adreseaza dansul/dansa la sedinta parintilor tai sau ia cumva legatura sa le zica ca au ceva probleme daca-ti impun asemenea bazaconie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Ce este indecent la umeri? laughing

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru noi nu e, dar scoala cumva vede prezentarea umerilor ca fiind indecenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vad nimic aiurea in a te imbraca in nonculori. Daca ti mortis sa le faci altora pe plac ia-ti un tricou de schimb si schimba-te la scoala.