| karlikuicsddd a întrebat:

Hei. am o vopsea de la Londa color si am un fel de "pasta" si o solutie fluida. Trebuie sa le amestec? Nu stiu cum sa procedez pentru ca nu m-am mai vopsit cu vopsea Londa, si prospectul lipseste din cutiepuppy dog eyes Help?!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lipsește prospectul?
Pasta o pui în tubul cu soluția albă, agiți bine flaconul până la omogenizarea completă.
Dacă vrei o nuanță mai închisă stai cu ea pe păr până la 40 de minute, dacă nu cel puțin 30 de minute.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| roxana94 a răspuns:

Trebuie sa amesteci cele 2 componente ale vopselei si sa le amesteci pana se omogenizeaza. Trebuie sa stai cu ea pe cap cam 35-40 min.

| karlikuicsddd explică:

Ah, si cat trebuie sa stau cu ea pe cap?

| LittlePrincessNatsuki a răspuns:

Pai in general vopselele sunt la fel in sens ca tot asa se prepara