| Drois a întrebat:

Hei, as vrea sa ma vopsesc maro foarte deschis gen ciocolata cu lapte si parul meu natural e brunet sad ce credeti ca as putea face ca sa ajung la nuanta dorita? ( nu as vrea sa ma decolorez, sa stau o saptamana blonda si dupa sa ma vopsesc iar ) Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu e nevoie sa te decolorezi, trebuie sa iti iei un blond inchis ca sa-ti iasa culoarea asta, dar ai grija ca vopseaua sa aiba tonuri reci/cenusii pentru ca altfel o sa ai niste reflexii roscate-portocalii in cap.