| XxKAMELIAxX a întrebat:

Hei! Ce masti folositi voi pentru parul electrizat si chiar functioneaza?

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu folosesc aceasta masca :
https://www.youtube.com/watch?v=eEQomU6iFtw

| XxKAMELIAxX explică (pentru Simpatic):

Hihi? m.ai amuzat putin?

| XxKAMELIAxX explică (pentru XxKAMELIAxX):

Am folosit emoji.uri in loc de semnele de intrebare •.•

| Simpatic a răspuns (pentru XxKAMELIAxX):

Asta imi place sa fac sa amuz oamenii :p laughing

| XxKAMELIAxX explică (pentru Simpatic):

rolling on the floor si simpatic..si hazliu.'enteresan'?

| XxKAMELIAxX explică (pentru XxKAMELIAxX):

Yaaa TPU are ceva cu mine parca..n.am pus emoji.ul ala..pf =]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea de la Gerocossen.

| XxKAMELIAxX explică (pentru anonim_4396):

Thx pentru sfat! Cred ca o sa ma duc sa-mi tund parul de unde a inceput sa fie electrizat..siiiii..o sa folosesc produse gerocossen si altele care o sa ajute..multumesc inca o data!

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxKAMELIAxX):

Cu drag. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Important e sa iti hidratezi parul ca sa nu se mai electrizeze. Nu uita sa bei cantitatea de apa necesara organismului tau. Gasesti in videoclipul asta sfaturi utile : https://youtu.be/C8h0pJ_YDWU

Eu folosesc pe toata lungimea snail mucin essence de la Cosrx, Deep moisture body lotion de la Neutrogena fara parfum (pe care o amestec uneori cu vreo 5 ml de bepanthen crema pentru hidratare si regenerare ), las sa treaca vreo 5 minute si sigilez cu ulei de jojoba. Pun folie alimentara, incalzesc un pic cu feonul, pun un prosop si stau cat imi permite timpul. Minim 30-60 minute. Dupa spalare il las putin in prosop cat sa absoarba excesul de apa, distibui vreo 2 pompite de crema Neutrogena mai mult pe varfuri, mai il tin in prosop vreo 10 minute si il usuc. Daca poti sa nu il usuci cu feonum e si mai bine pentru el.