| Monika_3660 a întrebat:

Hei fetele! Am o micuta probleme, nu stiu cum sa-mi asortez hainele in asa fel incat sa ma avantajeze.Am 1, 64 inaltime si 57 kg, problema mea este ca am picioarele groase. Ce combinatii de haine as putea folosi pentru o iesire cu prietenii, o zi onomastica, scoala etc. daca se poate niste poze.(p. s. stiu ca ar trebui sa port tocuri dar nu ma simt bine pe ele aaa si desi am piciaorele grosute imi place sa port pantaloni skiny si ca sa ascund cat de cat ii asortez cu ceva mai lung in sus. Ce alte combinatii maipot folosi pentru acest tip de pantaloni?)

5 răspunsuri:
| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Asa e. ceva negru e cel mai potrivit deoarece albul de exemplu mareste mai mult.

| SunnyFlame a răspuns:

Nu nu e bine sa te imbraci in negru `
nu te va face mai slaba stai linistita
eu te sfatuiesc sa nu iti iei haine largi te vor face mai grasa
si nu purta dungi
la fel
si ele te arata mai grasa
pai poti incerac
cu po pereche de blugi
si o bluza cu capison de aia normala nici mulata nici larga
si poti incerca mai mlute combinati si vz in ce iti sta bine
Bafta
Funda plzz

| Sisy a răspuns:

Pantaloni stramti cu buzunarul mic
o bluza mai colorata
cizme albe sau negre

| ella113 a răspuns:

Pai te sfatuesc sa porti niste pantaloni negri (putin skiny) pentru ca negru subtiaza si poate o bluza mai lunga

| Alecsiia a răspuns:

Daca ai putine burtica iti sugerez sa nu porti bluze/tricouri foarte lungi sau largi pentru ca ele te fac sa arati mai grasuta cu 2-3 kg. la panatalonii ceva pana poate. de culoare gri. sau na culori aprinse nu negru sau albastru.winking Ca ingen o costumatie buan ar putea fi si o pereche de pantaloni rosii, cu o bluza alba si o geaca de piele crem.