| Iama a întrebat:

Hei..Imi puteti recomanda un fixativ bun, adica sa imi tina parul sub control si sa nu il faca sa fie tare?

5 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Incearca fixativele dr la Taft, sunt destul de ok.

| BiuL a răspuns:

Syoss.

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Cred ca orice fixativ e bun, depinde de pret, Nu cred ca un fixativ poate sa il faca moale asta e si scopu lui sa tina sa fie tare.Bafta.Sper ca te-am ajutat. Daca nu dai un cautare pe un motor de cautare si dai top 3 fixative. Bafta.

| Wukii a răspuns:

Taft.

| anonimoo a răspuns:

Eu cred ca cele mai bune produse sunt de la syoss la fel si fixativul!