| BruneTTe a întrebat:

Hei! Imi puteti recomanda un fixativ care sa nu incarce parul? Sa nu dea acel efect "sarmos", dar sa si tina niste bucle.Ati incercat vreunul bun? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Hei!
Eu îți recomand Intesa și Syoss. Dar îți spun din proprie experiență nu o să găsești fixativ fără efect „ sârmos „winking
Ciao!

| PinkPanther001 a răspuns:

Fixativ syoss.

| Zozolexa a răspuns:

Cel de la Nivea e foarte bun.Nu se simte parul sarmos sau aspru.E foarte bun.Eu il folosesc pe acesta : http://www.mereusanatos.ro/......ond_Gloss/
Funda? :*