| viktor7 a întrebat:

Salut, ce fixativ imi puteti recomanda pentru ca parul sa fie fixat (intarit) dar sa nu isi schimbe textura?
am incercat tot felul de fixative, iar cand imi dau cu ele parul prinde luciu si se imparte in mici suvite...
P.S : am parul gras si foarte moale.

Răspuns Câştigător
| Andryez a răspuns:

Incearca Wella Flex, raspuns castigator + Funda de la tinewinking laughing)

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Taft mi s-a parut cel mai bun. Nu imbacseste parul si poti si sa-l piepteni usor.

| djdani2010 a răspuns:

Http://www.1001cosmetice.ro/produs/taft-spray-fixativ
al doilea, taft 5 negru
de dimineata m-am dat, si inca imi simt parul tare, e foarte bun!

| viktor7 explică (pentru djdani2010):

L-am avut si nu a functionat straight face

| bogboy101 a răspuns:

Placa de par esingura varianta. funda?