| afrodita3333 a întrebat:

Am parul saten si varfurile blonde si vreau sa imi nuantez parul nu un nuantator culoare apropriata de nuanta mea naturala.Ce se va intampla cu varfurile mele blonde vor ramane le fel? Nu as vrea sa ma trezesc cu o culoare dubioasa pe ele laughingdin ce stiam eu nuantatorul nu prinde pe parul deschis la culoare.

1 răspuns:
| Andreuta14 a răspuns:

Nuantatorul prinde pe orice culoare dar acesta nu va dura foarte mult se ia dupa cateva spalari dar mai exact 10 spalari.