| AIPS a întrebat:

Hei! In legatura cu tenesii all star converse am intelea ca pentru a fi originali,modelele mai vechi nu au scris converse deasupra de all star,dar au un R intr un cerc sub steluta, si sunt facuti in vietman. E adevarat?

3 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

uh, da... aia nu sunt originali. cei originali(vechi) trebuie sa arate asa: http://i.imgur.com/13NV1KD.jpg
daca arata asa http://i.imgur.com/bYQeAGj.png sunt fake
ai incredere, probabil unde ai fost tu sa intrebi, vindeau dintr-astia fake, si de aia ti-au zis ca aia sunt originali, ca sa faca vanzari si ei. dar intr-un magazin Converse n-o sa vezi in viata ta sa aiba R-ul ala acolo

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

De fapt daca sunt facuti inainte de 2008 nu sunt fake. Pana atunci se punea simbolul pentru "registered trademark" pe ei.

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Da,este adevarat. Eu imi voi cumpara de curand converse, dar nu originali. Nu prea imi pasa de asta.
Oricum, tot converse suntwinking Te pup :*