| Vanessika a întrebat:

Hei! Mă gândesc să devin reprezentant la Avon sau Oriflame. Ce ziceți, este avantajos? Si daca nu am clienti?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, este avantajos. Cunosc persoane care din asta trăiesc.
Dacă nu ai, cauți și îți faci. Asta înseamnă să fii reprezentant.

| dinaprilie a răspuns:

Nu stiu exact cat este comisionul la vanzare dar formula este simpla. Daca sa zicem ca vinzi de 1000 lei si comisionul este de 30% ai produs 300 de lei. Tu sti daca si ce este avantajos pentru tine.

| BiancaBiiaa a răspuns:

Vrei sa faci parte din echipa mea Avon ca reprezentant sau client direct? Anunța ma și te ajut