| forever_8273 a întrebat:

Heibatting eyelashes. Mi s-a zis ca mi-ar sta bine roscata dar ma tem ca nu-mi va sta bine iar eu vreau sa-mi fac suvite blonde(decoloratestraight face, caci altfel nu ies bine). Intrebarea e:pot sa ma fac roscat(acum sunt satena, oare se va prinde?) iar, daca nu-mi va sta bine, sa-mi fac suvite blonde(decolorate)? Daca da, cum? Eu ma gandeam ca as putea decolora tot parul iar apoi sa iau vopsea saten si sa-mi fac suvite satene peste parul decolorat.In felul asta, as obtine acele suvite blonde.Deci,voi ce ziceti? Sa fac asa? Daca nu, cum altfel?
PS:Chiar vreau sa ma vopsesc roscat, sunt curioasa cum imi va sta.

5 răspunsuri:
| R_9329 a răspuns:

Eu eram bruneta si m-am vopsit acum 3 luni roscat si inca se mai vede foarte bine.Deci se prindewinking. Funda?

| NickiMinaj a răspuns:

Ori suvite, ori roscata. Du-te la salon si te vor indruma tipele alea.

| RockOut4ever a răspuns:

Poti sa folosesti vopsea semipermanenta si daca nu iti pl cu iti sta se duce dupa cateva spalari
funda?

| Milliii a răspuns:

Merita sa incerci. thinking Pana la urma este alegerea ta. Dar eu cred ca-ti va sta bine deoarece fiind satena...nu este mare diferenta.winking

| HaiTaci a răspuns:

Nu trebuie sa te vopsesti roscata, poti folosi nuantator.Suvitele blonde le faci normal nu te chinui cu nu stiucate decolorari. Daca esti satena se va prindewinking