| AcoloUndeViselePleaca a întrebat:

Hei, parfumul "1 Million" este de barbati?
Ce parere aveti de replica acestui parfum care costa de 10 ori mai putin? De fapt...ce parere aveti de replicile parfumurilor? Evident ca vrem sa dam 40 ron pe ceva ce altundeva costa 400 ron...dar se merita sa imi cumpar o replica?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mi-am luat si eu o replica (da, este pentru barbati) cu 25 lei si nu-i de nici o treaba. Daca tine 30 minute.

| Bondarel99 a răspuns:

Eu am luat mai demult o replica a parfumului de la Channel si mirosea destul de bine(nu la fel de bine ca originalul), dar se asemana foarte mult...chestia era ca imi dadeam si 10 pufuri si tot nu tinea mirosul mai mult de 2 ore.

Răspuns utilizator avertizat
| AliceMaria1 a răspuns:

Parfumul,,One Million,, de la Paco Rabanne este de barbati.Dar este parfumul,, Lady Millione,, care este pentru femei.Si nu..nu se merita sa iti cumperi o replica deoarece mirosul dureaza putin si parfumul se termina si mai repede.