| AcoloUndeViselePleaca a întrebat:

" 1 Million " Ce parere aveti de replica acestui parfum care costa de 10 ori mai putin? De fapt ce parere aveti de replicile parfumurilor? Evident ca vrem sa dam 40 ron pe ceva ce altundeva costa 400 ron...sa zicem ca originalu` tine 24 ore(ma lipsesc) iar replica 6 ore din cate zic vanzatorii, e adevarat ca tine 6 ore? ati incercat replici la 40 ron? e ceva de capu lor? isi merita banii? ce parfumuri de barbat recomandati intr-un buget mai modest (pana in 60 ron) nu am nevoie de firme sau cum arata cutia sau mai stiu eu ce... ci un parfum care sa miroasa placut si sa persiste 6ore sau mai mult

1 răspuns:
| zuzualina a răspuns:

Giordani Gold-Oriflame. Ţine mai mult la început(doar o impresie) dar pe parcurs îsi cam pierde din persistenta. E un miros cam dulce. Eu am dat 55 lei pe el.
Mai era unul tot de la Oriflame pecare acum 1luna nu l-am mai vazut in catalog, dar caruia nu îistiu exact numele.
Little Black/White(mie nu prea imi place mirosul)/Red Dress-Avon. Persistă destul de multe ore. Costă cam 50 lei depinde de ofertă.