| Feelings a întrebat:

Hei. Parul meu este tuns in scari, marime medie, putin ondulat.Nu vreau sa ma tund pentru mai mult volum, vreau sa il am lung. Dar ma termina chestia asta cu volumulthinking In afara de folosirea feonului ce as putea face pentru mai mult volum,[cel putin in crestet]?

4 răspunsuri:
| szmotovio a răspuns:

Da cu spuma pe parul ud, apoi uscucal cu capul in jos
cand e aproape uscat, ridica apul s cu ajutorul unei perii rotunde coafeza-l CU AER RECE

| DarkFromGrave a răspuns:

Salut! poti sa folosesti sampon pentru volum, spuma, sau sa-l tapezi dupa fixativ. Insa ai putea sa-ti fa-ti tunsoare franjurata. Adica genu. emo so zic asa, dar sa nu o aranjezi emo. ^-^ pur si simplu sa-ti faci tunsoarea. Iti da volum in partea de sus, iar este mai subtire, chiar daca e ondulat arata foarte bine ^-^

| Feelings explică (pentru DarkFromGrave):

O astfel de tunsoare franjurata ar inseamna sa am parul mai scurt? Nu vreau sa il tundhappy

| DarkFromGrave a răspuns (pentru Feelings):

Sa sti ca nu trebuie neaparat sa-l scurtezi ^-^ si eu m-am tuns franjurat si nu mi-a luat absolut deloc din lungimea totala ^-^