| Valentina00 a întrebat:

Hei.Pot sa ma imbrac la o continuare de bal in fusta, camasuta si opinci?:*

9 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Nud e cel mai bine.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

NU! ia-ti izmenele lu tacto'....si cizme de guma

| Leerix a răspuns:

Da, poti, doar sa nu semene tinuta cu o uniforma de scoala, adica sa nu fie camasa alba, fusta neagra sau albastra... Ai putea sa-ti mai pui o esarfa la gat, sa-ti iei dresuri mate si ghete sau botine in loc de opinci, ca acum e frig afara.

| TipaS a răspuns:

Merge,fă-ţi şi părul pe banderolă. (roteşte-l pe banderolă)
Vei avea o ţinută lejeră dar şi elegantă.
Baftă!

| LoseYourMind a răspuns:

DA, important e sa te simti bine si in largul tau, cum se spune!

| alinusca135241 a răspuns:

Doar fara opinci. poate niste pantofi.

| Valentina00 explică (pentru alinusca135241):

Problema e ca sunt inalta... si de-asta am ales opincile.

| MariaaaaLm a răspuns:

Buna, da ai putea, dar schimba incaltamintea, poate niste pantofiori ar fi mai ok, zic eu. Ai grija, sa se potriveasca culorile, intre fusta si camasa. Pup