| mb1996b a întrebat:

Hei,salutare, mi-am vopsit parul cu vopsea semi-permanentă de 3 saptamini in urmă; şi vreau să ştiu dacă dupa ceva timp imi voi capata culoarea iniţiala a parului sau nu, pentru ca nu am mai incercat-o pină acum?!
Aştept răspunsuri! ))

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Vopseaua distruge pigmentul parului, doar in cazul vopselelor foarte inchise ai cum sa iti recapeti culoarea folosind color b4 sau color oops.

| mimi0202 a răspuns:

Din moment ce vopseaua e semipermanenta, da, iti vei recapata in timp culoarea naturala a parului. happy