| AnaEm12 a întrebat:

Hei! Stiu ca pare o prostie dar...cum pot face sa imi apara pistrui? Toti din familia mea au, absolut toti.Sunt draguti pistruii care apar pe nas...Eu am o alunita fix pe varful nasului.Ma puteti ajuta?
A....si? Cum pot sa imi deschid culoarea parului in mod natural? Am incercat cu lamaie si nu a mers(eu am parul saten inchis)

Răspuns Câştigător
| Maddy7496 a răspuns:

Tu vrei sa-ti apara pistrui? eu vreau sa scap de eilaughing.De obicei pistruii apar de la soare, poti incerca sa stai ceva timp dar nu cand este din ala de nu mai poti nici respira de caldura.Cat despre par...si eu il aveam mai inchis la culoare si vara stateam destul de mult la soare iar de ceva timp am observat ca mi s-a facut spre blond.Fratele meu a stat foarte mult vara cand batea tare soarele si dupa o perioada era blond blond intr-o parte. Sper ca te-am ajutat.Succes :*

| AnaEm12 explică (pentru Maddy7496):

Hei...Mersi.Pacat ca acum e iarna.Ai funda oricum.

3 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Tara arde si... big grin

| AnaEm12 explică (pentru FastAndFurious):

Si se pare ca tu te bagi unde nu iti fierbe oala.