| LittleHope a întrebat:

Am 14 ani si am urechile clapauge, as vrea sa imi pot prinde parul sus ca restul fetelor.

Imi puteti da sfaturi cum sa il prind sau metode prin care se intreapta?

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Pt tine poate nu reprezinti nimic, dar candva, cineva se va indragosti de urechile tale clapauge. Foloseste un sampon pentru volum, apoi prinde parul cuprinzand urechile minunate, clapauge! Nu trebuie sa fii ca si ceilalti, ci sa fii tu, naturala si fara sofisticarii! Cui ii vei placea asa, nu mai cauta nod in papura! Numai bine!