| CowboyxD a întrebat:

Deci am urechile clapauge...si as vrea sa mi le indrept dar nu prin operatie... poate cineva stie cum se poate de indreptat prin alte metode macar cit de cit.

3 răspunsuri:
| AndreiS25 a răspuns:

Nup nu exixta sory dar gandeste-te in afara sa le lipesti n-ai alta sansa.
Operatia e usoara si cu rata mare de succces BAFTA big grin dar sa nu cumva sa incerci sa le lipesti big grin

| CowboyxD explică (pentru AndreiS25):

Cit costa o astfel de operatie?(daca se poate in $ sau euro)

| AndreiS25 a răspuns (pentru CowboyxD):

Habar nu am da si tu o fuga pe la mai multe clinici si vezi ce preturi au