| Laurentiujr a întrebat:

Am 20 de ani și vreau să-mi pun un cercel în ureche. Locuiesc în București, sectorul 4. Știți unde aș putea să mă duc?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Eu mi-am dat cand eram tinerel la spital, m-am dus cu tupeu tantos la o asistenta, i-am dat si eu o ciocolata, si mi-a dat ea gaura happy

Răspuns utilizator avertizat
| vmalex21 a răspuns (pentru Laurentiujr):

La salon de piercing/tatuaj sau la o bijuterie care are pistol.Sunt o grămadă in Bucuresti, nu trăiești în vreun satuc uitat de lume.Dai o cautare pe Google, suni acolo si vezi.

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Eu am fost la Coriolan.

Răspuns utilizator avertizat
| Hydrangeaceae a răspuns (pentru Laurentiujr):

Https://www.google.com/......15z/data=! 4m2! 3m1! 1s0x40b1ff16a0f7c313:0xb95be84b02a8333d? hl=ro-ro

| Reghqen a răspuns:

Eu nu port, dar unii prieteni și-au făcut singuri gaură, au luat un cercel, au decis poziția găurii, au ținut de partea joasă a urechii și au împins cercelul până s-a făcut gaura. Imediat ce s-a făcut gaura au dat cu alcol/spirt/apă oxigenată.
Nu știu cât de sănătoasă este modalitatea asta de a face o gaură în ureche, dar la ei nu am văzut mare înfamație, s-a înroșit puțin zona aceea, iar în maxim 3 zile a dispărut.