| Amely21 a întrebat:

Bună! Știți cumva ce vedete cunoscute locuiesc în București, sectorul 2? happy

5 răspunsuri:
| anonim3248 a răspuns:

Mirabela Dauer, fata lui Ion Dichiseanu, casa unde a locuit Ion Dolănescu și valorează 2 milioane de euro, unde a stat Stela Popescu nu unde a murit, Oana Zăvoranu când era cu Pepe.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Casa unde a stat Dan Spătaru până a murit.

| anonim3248 a răspuns:

Sectorul 2 nu e doar din blocuri comuniste, în celelalte zone din sectorul 2 au stat sau locuiesc vedetele.

| anonim3248 a răspuns:

Și Mihai Constantinescu a stat în sectorul 2 și Anda Călugăreanu și fata ei și Ileana Stana Ionescu până să se mute în Pipera.
Foarte mulți au stat în sectorul 2 că prinde o parte mare din spatele bulevardului Magheru.

| anonim3248 a răspuns:

Și Dan Diaconescu avea studioul în sectorul 2.