| 20luissa04 a întrebat:

Am parul lung dar e mereu incalcit. Il pieptan cam 15 min. iar dupa 30 min. parul e la loc incalcit. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Buna,foloseste niste masti de par naturale facute in casa (ingrediente:galbenus de ou+lamaie(zeama)+banana+ulei de masline si ricin)
Daca nu merge, exista o masca la coafor care iti face parul drept si moale, cred ca e 90 lei, si o faci o data sau de 3 ori, dar merita, se vede o diferenta uriasa.
Sau intrebi la coafor despre ce ai putea face, sau cu ce te-ar putea ajuta.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

MErgi regulat la coafor si taie-ţi vârfurile şi eventual întreabă-i pe cei de acolo ce să foloşeşti. Aveam şi eu problema asta când eram mai mică şi am început să folosesc balsam şi s-a rezolvat, încearcă şi tu dacă nu o faci deja.

| watashiwa a răspuns:

Si eu am parul lung. Si al meu se incalcese, dar dupa 5 minute. Chiar as vrea si eu sa stiu ce pot face in cazu' asta, dar chiar nu poti face nimic. Te inteleg si imi pare rau sad