| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa a întrebat:

Hei TPU, am si eu o problema legata de parul din cap... pe firele de par am un fel de matreata, nu stiu de la ce este, am schimbat si samponul si tot asa... ce ar trebui sa fac, unde sa ma duc ca sa imi recomande ceva ca mi s-a luat de ele, nu pot nici sa-mi tin parul dat drumu ca se vad si ma simt naspa.
Va rog sa ma ajutati, Multumesc!

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

De cand folosesc Clear, nu mai am matreata. Inainte cu H&S aveam.

| octav005 a răspuns:

Daca vrei sa scapi de matreata definitiv. ia o lamaie o tai pe din doua si o dai pe tot parul din cap. si lasi cu zeama ai vreo 10 min, 15. faci treaba asta de cateva ori,
asculta-ma nu o sa mai ai prebleme, o sa ma cauti ...si sa spui, da am avut dreptate

| Oodaaa a răspuns:

Dacă e mătreaţă, e din cauză că ai schimbat şamponul! I-a un piaptăm mai des, şi foloseştel pentru a le indepărta. Şi încearcă să foloseşti acelaşi şampon.