| Maran_Denisa_1990 a întrebat:

Hei TPU as vrea sa ma tund un bob lung si eu AM PARUL FOARTE LUNG PANA LA FUND CE ZICETI SA MA TUND sau nu?

9 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Daca vrei sa te tunzi, de ce mai intrebi pe noi? Eu zic sa faci exact ce-ti spune inima, daca vrei sa te tunzi, fa-o, daca nu, nu o face.E foarte simplu.

| Maran_Denisa_1990 explică (pentru Etelca):

Ba nu e atat de simplu cum crezi tu.

| Etelca a răspuns (pentru Maran_Denisa_1990):

Este foarte simplu, chiar.

| Diiana232997 a răspuns:

Si eu aveam parul foarte lung si m-am tuns anul trecut gen bob, dar mai lung. Mi-a parut extrem de rau, am plans o saptamana si m-am obisnuit cu el dupa vreo 3 luni. Asta a fost experienta mea, decizia iti apartine.

| Tinna666 a răspuns:

Nu te tunde sad

| Maran_Denisa_1990 explică (pentru Tinna666):

Dar am auzit ca mananca foarte mult calciu si am zis ca sa se mai regenereze
penjtru ca njuj mam mia tuns de la gradinkita si acum am 11 ani
.

| Tinna666 a răspuns (pentru Maran_Denisa_1990):

Multi inainte kiss cand eram la gradinita aveam parul lung pana la fund, iar cand am inceput scoala generala mama m-a tuns pana la barbie, foarte scurt, am plans mult si mi-a parut rau de el si de atunci eu nu am mai avut parul atat de lung.am 19 ani si de abia ajunge deasupra fundului parul si il las sa creasca de mult timp. poate asa il am eu si creste greu, nu stiu.parerea mea este ca, daca vrei o schimbare te poti tunde, dar nu taia mult din el.schimba-ti forma,tunde-te in V,fa-ti niste scari dar nu lua mult din lungime, iti va parea rau kiss si legat de calciu, intr-adevar are nevoie de calciu sa fie puternic si sanator, dar nu iti face griji, nu iti afecteaza cu nimic sanatateakiss

| angelcore a răspuns:

Fa ce vrei, daca simti nevoia de o schimbare, tunde-te. pana la urma parul creste.

| BiaBiancaBibi a răspuns:

Nu te tunde o sa iti fie dor de parul lung