| AlexisAlexx a întrebat:

Asta e o întrebare pentru fete! Voi ați încercat pana acum șamponul pantene aqua light pro-v? Eu m- am spălat cu el de 2 ori si nu se vede niciun rezultat! Ce ma sfătuiți? FUNDAA!

3 răspunsuri:
| Syndre a răspuns:

Nu am încercat șamponul, când vine vorba de produse cosmetice prefer să le evit pe alea care le găsesc prin supermarket-uri și să aleg altele mai de calitate, dar vreau să-ți spun că orice șampon ai folosi rezultate se văd măcar după câteva săptămâni de folosire, nu 2 spălări deci ai puțină răbdare. happy

| muffinXXL a răspuns:

După cel puțin doua luni se vede rezultatul sau doar efectul placebo... Te sfătuiesc sa continui.

| alecsa96marrya a răspuns:

Cel mai bun sampon (dupa parerea mea) este cel cu lapte de capra ( il gasesti in plafare ) sau de la Bunica Agafia... Eu am avut mari probleme cu parul si astea chiar au efect