| IoaNa1428Dmd a întrebat:

Hei TPU, caut cu disperare sa cumpar camasile in stil american (cu gluga) sau in carouri/ patratele.
Camasile se numesc Flannels, in stilul acela mai vechi, le prefer cu gluga.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, in second hand ai sanse sa gasesti. Urmareste si tu magazinele din orasul tau in zilele in care aduc marfa.

| Anon31241212 a răspuns:

Buna! Si mie imi plac genul ala super mult. Pe internet nu prea am vazut. Incearca poate gasesti la niste magazine outlet vintage sau sh-uri.

| IoaNa1428Dmd explică (pentru Anon31241212):

Am o veste buna pentru tine! Am gasit la H&M pe site! Deci camasi din flanel si au si din alea cu gluga! Acum sunt si la reducere, gen de la 89 lei la 39! Mi se paree geeeniiial!

| Anon31241212 a răspuns (pentru IoaNa1428Dmd):

Ma uit si eu indata! Multumesc mult!

| IoaNa1428Dmd explică (pentru Anon31241212):

Cu drag!