| Shane a întrebat:

Se mai poarta camasile in carouri? ( al cu negru, rosu cu negru etc)

Răspuns Câştigător
| Aldercy a răspuns:

Eu zic că da. Mulţi se îmbracă aşa, chiar iarana asta prin decembria mi-am luat şi eu una de la Mall.
Se poartă, nu sunt aşa de vechi încât să nu se mai poarte.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se mai poarta

| darrio2007 a răspuns:

Da.Depinde si de ocazie.

| LollypopMe a răspuns:

Da! Ele nu se demodeaza. Acum, e un mic trend(cred ca din capul meu laughing )
Daca ai una cu capse, o faci vesta. Adica o pui dar nu o mai inchizi

| danut222 a răspuns:

Camasile in carouri si bluzele nu se demodeaza!tongue

| PouBlueGirl12 a răspuns:

Clar!

| Vlad_Nicoleta_1999 a răspuns:

Nu, fiecare sezon are imprimeuri-vedeta, iar carourile nu se numara printre ele sezonul acesta.