| EllenutzZ a întrebat:

Ce sa fac ca sa o conving pe mama sa ma vopsesc pe varfurile parului cu sampon (rosu >: )?
Vreun sfat? Adica dupa ce imi raspundeti la prima intrebare mai am nevoi de un raspuns :
-cu ce sa ma vopsesc (sampon) sau vopsea nepermanenta si la cateva spalari sa se ia? :d

Funda+vott :*

Răspuns Câştigător
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa incerci ceva nou care e cum la moda si inainte e bine sa folosesti o vopsea nepermanenta sa vezi daca iti place si daca nu iti place cu siguranta se va duce la spalare