| Stefania a întrebat:

Am 12 ani happy. In vacanta de vara as vrea sa ma vopsesc roscata, nu cu vopsea, doar cu un fel de sampon care este vopsea care dupa cateva saptamani de spalari se da jos.Intrebarea mea ar fi daca strica la ceva? Este riscant?

4 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Se cheama nuantator.
Nu strica parul dar timp de 5 - 6 saptamani la fiecare spalare iti va face apa din cada rosie (pentru ca vrei roscat).
Mult noroc!

| marya a răspuns:

Nu nu se intampla nimic cu parul tau, dar ai grija sa nu ti-l iei pe cel mai ieftin pentru ca acela chiar ataca parul.Nu zic acum sa il iei pe cel mai scump. Sa sti ca timp de 1 luna si jumatate in apa in care te vei spala la par o sa fie rosie.

| DamaAzu a răspuns:

Da asa a facut si verisoar meah si i´a picat ceva par dupa ce la folosit...deoarece este cam toxic si iti poate arde radacina si poti face matreatalove struck e doar un sfat (dar daca u vrei sa te vopsesti nu´i nimic eu te sprijin:X)fundita:Xbatting eyelashes

| nosferatu a răspuns:

Intrebarea este: De ce te vopsesti la varsta asta?