Întrebare recomandată | MariaIoana15 a întrebat:

Cine știe unde se găsește un salon de tatuaje in constanta unde fac si cu henna? Va rog cat mai multe răspunsuri. Dau funda!

4 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

O sa arati ca naiba ca fata cu tatuajele alea. Daca tot vrei, fa-ti unul care nu e permanent ca dupa regreti.

| bogabogdan a răspuns (pentru Lawliet14):

Ea a intrebat unde gaseste un salon de tatuaje nu cum arata ea cu tatuaje si nici nu a intrebat daca sa isi faca temporare sau permanente.
Incearca sa raspunzi si tu la intrebarea pusa de ea nu paralel...
Eu sunt plin de tatuaje si nu arat "ca naiba" eventual daca ma duc pe la manele in ceva club litoral probabil am sa arat.

| Lawliet14 a răspuns (pentru bogabogdan):

M-am referit la sexul feminin.

| amysavca a răspuns:

Uite un salon de tatto.Se afla pe str. Mircea cel Batrin 49