| CatalinBoss93 a întrebat:

Stiti vreun salon de tatuaje cu henna in Constanta? Si cam cat ar costa un tatuaj? URGENT! Dau funda!happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sorin_Eric_1977 a răspuns:

Cauti un salon de tatuaje profesionale, curat si igienic, tatuaje executate de artisti foarte buni, Black Sea Pirates Tattoo Studio Constanta este locatia perfecta pentru un tatuaj profesional, orice tip, orice model, orice marime. Locatia salonului este pe strada Mihai Viteazu 107, Constanta.