| MusicHaveTheKeyOfMyHeart a întrebat:

happy
E adevarat ca daca te tunzi scurt ti se indeseste parul sau doar ti se ingroasa firul?
Eu pana acu 2-3 ani am avut parul scurt si era des,de cand l-am lasat sa creasca am senzatia ca e mai rar straight face,mentionez ca am parul pana la umeri.
Ma simt ciudat acum cu parul mai lung desi sincer imi place nu l-as mai tunde,dar nu stiu ce sa fac in privinta caderi lui,stiu ca e normal sa cada deoarece se regenereaza,dar ma ingrijoreaza putin, folosesc si ulei de ricin pentru ca sa intareasca firul de par.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt doar vorbe, nu este adevarat, tu daca folosesti ulei de ricin nu ar trebui sa te ingrijorezi pentru ca iti va intari firul de par

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Parul scurt pare mai tare.Caderea poate fi si efectul vopselelor chimice, sau a placii termice.

| MusicHaveTheKeyOfMyHeart explică (pentru Danut_Popa_1961):

M-am vopsit decat o singura data, iar placa o folosesc foarte rar o data la cateva luni happy