| Biancaaaaaaaa a întrebat:

In ce magazine se gasesc produse Nyx? In Craiova mai exact...

3 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Din cate stiam eu, magazinele NYX le gasesti doar In Bucuresti si Constanta, deocamdata. Dar de ce te complici? Fa comanda de pe makeupshop.ro. Sunt de incredere, verificat pe propria-mi piele. Raspund prompt si profesional.
Cel din Constanta a fost primul pe tara, din City Park Mall. Anul trecut si-a facut lansarea si cel din Bucuresti, in Park Lake Mall, unde am si fost. Sunt foarte rari la vedere, deocamdata.

| Biancaaaaaaaa explică (pentru Lostlyric):

Intreb pentru ca in magazine sunt testere si de obicei vreau sa testez produsul...

| LarissaLary189 a răspuns:

Din cate stiu exista magazine speciale cu produse NYX. Acum cateva zile am fost eu intr-un mall (nu din Craiova) si eram uimita ca vazusem un magazin cu produse NYX. Succes.