| Arriane a întrebat:

Unde as putea gasi produse de la firma Crayola? In ce magazine se gasesc?

P.S. : Sunt din Craiova.

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Si eu as vrea sa imi iau produse Crayola, am auzit ca sunt foarte bune. Toti cunoscutii care aveau Crayola erau ba americani care stateau in Romania si le aveau de acolo, ba din Anglia. Nu cred ca se gasesc in magazinele din Romania. http://www.shopmania.ro/jucarii/filtru-producator-crayola uite un site daca esti dispusa sa cumperi de pe net.

| Arriane explică (pentru DracusorImpielitat):

Am auzit ca se pot gasi in magazinele Noriel. Sper sa fie adevarat. happy

| Sarcasticu a răspuns:

Nu cred că există. Mai bine caută pe okazii.ro >)