| CorynutzaBeibi a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac... Eu am parul ondulat, lungimea medie si il indrept zilnic cu placa la 220 de grade, insa nu rezista prea mult si dupa vreo 4 ore se onduleaza, ca si cum nu as fi folosit placa deloc. Ar fi eficient sa folosesc o temperatura mai mare pentru a rezista mai mult? Placa se cheama Eltron, insa nu stiu daca este din ceramica sau nu. Puteti sa imi spuneti si cum imi dau seama daca este sau nu din ceramica? big grin
Multumesc happy Fundita!

Răspuns Câştigător
| ella_7332 a răspuns:

Daca este din ceramica are placile albe daca nu sunt gri...

si eu aveam aceiasi problema nu imi statea deloc nici macar 4 ore... o ora si ceva... de curand am descoperit la avon o crema cu care te dai inainte sa-l indrepti se cheama Camil profesional, nu este f scump cam 22. 5 lei

1 răspuns:
| PrincessConsuela a răspuns:

Depinde si de firul de par. Incearca sa dai si cu spuma pe el intre doua indreptari. Dar cred ca iti sta bine si cu el ondulat. Nu insista pra mult pe un par prea drept. Lasa si cateva suvite ondulate. Se poarta mai mult asa decat tot drept.happy