| popescu9 a întrebat:

Hei tpu.Stie careva cati bani trebuie sa dau pentru scoala profesionala la manichiura si pedichiura din Botosani?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| SimonaSimona01 a răspuns:

Bună! Ii poți contacta sau sa verifici pe pagina acestora. Un preț exact nu știu să-ți spun, deoarece exista diferite niveluri( începător, avansat etc). Pentru începători un curs de genul asta ar costa undeva la 1000 de lei pana în 1500. Pentru avansat aceștia ridica ștacheta undeva la 2000 de lei. Interesează-te sa fie o scoala/ curs care sa fie acreditata și sa ți se recunoască diploma după terminarea cursului. Succes!

7 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

De ce nu pui intrebarea asta la sediul/telefonul/pagina de internet/e-mail-ul scolii, asa cum e logic sa faci si obtii un raspuns real si exact?

| popescu9 explică (pentru Goete):

Te a deranjat cumva ca pus intrebareea pe o pagina care se numeste "toti pentru unul?"

| popescu9 explică (pentru Goete):

Te a deranjat cumva ca am pus intrebarea pe o pagina care se numeste "toti pentru unul?"

| Goete a răspuns (pentru popescu9):

Cu efortul asta puteai intreba si cainele vecinului...

| AnaQ a răspuns:

Cel mai bine este sa te interesezi la această școală să vezi cam ce preț au. La avansați este mai scump decât la un începător. La începători bănuiesc că e in jur de 1500 lei iar la avansați în jur de 2000 depinde cat de buna este aceasta școală.

| popescu9 explică (pentru AnaQ):

Va multumesc, o sa ma interesez