| Blackqueen a întrebat:

stiu ca mai am pana atunci dar avand in vedere ca ma plictisesc acasa abordez acest subiect. CUM SA MA IMBRAC LA BALUL BOBOCILOR

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vrei sa participi sau doar ca mers?
Mai bine astepti sa aflii tema si dupa decizi cu ce. O rochie mai eleganta dar si de club in acelasi timp.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Daca nu participi si daca esti fata, te imbraci in rochie. Bine, depinde si unde se va desfasura totul.
Daca participi, asteapta pana afli tema balului si tot ce presupune.
Pa!

| vladuss09 a răspuns:

In primul rand la balul bobocilor se fac preselecti, deci trebuie sa fi ales ca sa participi.
In al doilea rand trebuie sa stii ce tema are balul ca sa te imbraci corespunzator.

Deci nu iti bate capul de acum cu ce sa te imbraci laughing