| Bianca38 a întrebat:

Hei uleiul de argan este bun pentru par gras? Vreau răspunsuri din partea celor care l-au folosit și care chiar au și parul gras.

2 răspunsuri:
| OrangeFga a răspuns:

Am folosit si eu ulei de argan,nu am avut rezultate asa de miraculoase, insa pot spune ca e foarte bun pentru ten si maini.
Daca te dai pe par cu ulei,tu cum crezi ca va vi? Uleios,senzatie nu chiar placuta.
Iti recomand petroleum pentru un par sanatos, este groaznic, si miroase urat, dar merita, singurul produs care are efecte.

| Erika_Ingryd_2000 a răspuns:

Eu folosesc ulei de argan dar eu am parul mixt și eu stiu ca e bun pentru toate tipurile de par acest ulei și chiar da rezultate