| AndreeaEmanuela a întrebat:

:3 Mâine am o a doua întâlnire cu un tip şi m-am gândit să mă îmbrac cu o pereche de blugi "rupți", o cămașă albă, papion negru cu buline albe și o pereche de converse negri. Ar fi potrivit? pentru că eu chiar nu mai știu cum să mă îmbrac.

9 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Eu nu m-aş întâlni cu tine îmbrăcată în halul ăsta. Ia-ţi nişte blugi normali, nu rupţi, nu cu paiete. Simpli. Fără papion. Cămaşa merge, o bagi în blugi şi o ridici până la cot. În loc de papionul ăla oribil, ia un lănţişor. În rest, totul e ok.

| vocea a răspuns:

Da ar fi foarte potrivit acum tu decizi

| LoVeLe a răspuns:

Mai degraba se potriveste pentru scoala..Sincer.

| Toti2013 a răspuns:

Daca iei in primul rand "persoana ta fizica" sa zic asa...credema nu rezolvi nimic. Oricum iti zic parerea mea. Blugii rupti si camasa alba cu papionul negru se contrazic total.

| Ionicka a răspuns:

Pai,depinde si unde va veti intalni
Nu prea mi se pare potrivita o camasa cu papion la intalnire.Conversele cu blugii pot ramane dar gandeste-te la altceva in parte de sus. Daca veti merge la un resturant ceva, imbraca-te mai elegant
Succes :*

| AndreeaEmanuela explică:

Ne vom întâlni la o terasă :33, dar oare ar merge mai bine blugi rupți, o cămașă albă cu nasturii negri și balerini negri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeaEmanuela):

Daaaa! E perfect!

| AndreeaEmanuela explică:

Cămașa o bag în blugi.

| Andrada1698 a răspuns:

Hmmm..eu zic că este bine dar ai grijă cu cămaşa happy...ori o bagi în blugi, ori o laşi aşa..depinde de cămaşă şi de preferinţele tale.:* Sper că ţi-am fost de ajutor.:*