| anonim_4396 a întrebat:

Heii, cine stie daca nu am unghiile crescute pot sa mi le fac cu gel, adica nu e o problema, sau ar trebui sa mi le cresc macar putin?
Problema e ca is cam scurte si as vrea sa mi le fac zilele astea.

7 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Poti sa iti pui tipsuri, cu unghii mici nu sunt cine stie ce tongue

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Poti sa iti faci unghiile cu gel chiar si daca le ai mic, ti e face oricum. happyStai fara grija. happy

| 24082000 a răspuns:

Pot sa ti le dai cu gel chiar daca ai unghiile mici! happy

| Inna2910 a răspuns:

Hey, stai linistita, ti le face chiar daca unghiile tale sunt scurte happy

| BiancaCristina99 a răspuns:

Vrei sa-ti pui unghii cu gel, sau sa-ti pui gel pe unghii? Oricum, in ambele " situatii" e ok daca ai ungiile mici happy

| Karla_Mary_2000 a răspuns:

Eu le-am avut destul de micute deoarece le rodeam. acum din fericire am scapat de acest obicei
. poti sa iti pui linistita

| Yasmi_Yasmina_1997 a răspuns:

Daca vrei unghii cu tips sunt ok si mici. daca vrei constructie trebuie sa le putin crescute. daca vrei gel pe unghia naturala lungimea nu conteaza.