| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa-mi cresc unghiile mai lungi? Pentru varsta mea sunt cam scurte..sunt adolescente din ziua de azi care si le cresc putin mai lungi si arata tare fain.De lac gel mama mea nici nu vrea sa auda... straight face dau fundita la cel mai bun raspuns big grin
Ps:as vrea sa le cresc doar putin si cat mai repede

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Maseaza-le in fiecare seara cu ulei de masline si lasa-l sa actioneze 15 minute. foarte bun este si tratamentul cu vitamina b5 de la farmec.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar unde as putea gasi? In farmacii? Nu e scump?

| Cristinaaa57 a răspuns:

Uleiul de ricin e cel mai bun, da-te in fiecare zi cu ulei de ricin pe unghii, lasa-le asa timp de 30 de min-o ora, dupa spala-te pe maini

| Alondrika a răspuns:

Ca sa le întăresc eu uneori le las in apa cu sare de mare pe 10 15 minute, parcă mă ajută.